Letní oáza klidu: Tipy na útulné zahrady a terasy

Bydlení
Užijte si letní dny v příjemném prostředí vlastní zahrady nebo terasy. Podívejte se na naše tipy na útulné a stylové zahrady a terasy, které vám pomohou vytvořit dokonalý prostor pro relaxaci a odpočinek.

1. Zahrada s květinovou stěnou

Vybudujte si květinovou stěnu, která dodá vaší zahradě nový rozměr. Zvolte květiny, které se vám líbí a sladí se s celkovým designem zahrady. Květinová stěna je nejen krásná, ale také účinná při absorpci hluku a regulaci teploty.

2. Terasa s venkovní kuchyní

Pokud máte rádi grilování a trávení času s rodinou a přáteli, terasa s venkovní kuchyní je pro vás ideální. Můžete si sami navrhnout kuchyňský kout a zařízení dle svých představ a potřeb. Užijte si výborné jídlo pod širým nebem.

3. Zahrada s relaxačním koutem

Vytvořte si v zahradě malý koutek, kde si můžete odpočinout a relaxovat. Pohodlná sedačka nebo lehátka, příjemná dekorace a stínící slunečník vám zajistí příjemný pobyt na čerstvém vzduchu.

4. Terasa s krbem

V chladnějších večerech si můžete užít teplo krbu na venkovní terase. Navíc vytvoříte příjemnou atmosféru, kterou si můžete užít s rodinou a přáteli. Vyberte si krbová kamna, která se budou hodit k designu vaší terasy.