Letní dobrodružství: 5 aktivit, které musíte vyzkoušet

Cestování
Zajímá vás, jak strávit letošní prázdniny nezapomenutelně? Přinášíme vám pět nejzajímavějších aktivit, které by vám neměly uniknout!

Zkuste si sjíždět řeky na kánoi

Pokud máte rádi vodu a máte chuť na trochu adrenalinu, určitě si vyzkoušejte sjíždění řek na kánoi. Čeká vás skvělá zábava a krásné výhledy na okolní přírodu. Mezi nejoblíbenější trasy patří například Vltava, Sázava nebo Morava.

Vydejte se na horskou túru

Pro milovníky přírody a pěší turistiky je ideální volbou horská túra. Čeká vás nádherné prostředí hor a krásné výhledy na okolí. Vydejte se například na Šumavu nebo do Krkonoš a užijte si nádherný výlet s rodinou nebo přáteli.

Vyzkoušejte si vodní lyžování

Vodní lyžování je ideální aktivitou pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet něco nového a zároveň se při tom skvěle bavit. K dispozici jsou vodní lyže, wakeboardy nebo vodní skútry. Vyzkoušet si to můžete například na Lipně nebo na Machovské přehradě.

Prožijte adrenalinový zážitek na lanovce

Pro milovníky adrenalinu je ideální volbou projížďka na lanovce. V Česku najdete mnoho lanovek, které vám nabídnou nezapomenutelný zážitek. Vydejte se například do Lanového parku v Jičíně nebo na Praděd a užijte si nevšední adrenalinovou jízdu.

Vyrazte na roadtrip

Pokud máte rádi cestování a dobrodružství, rozhodně nevynechejte roadtrip.